W pięknym mieście jakim jest Olsztyn, jest wiele firm i serwisów związanych z dziedziną motoryzacyjną, ale tylko jeden związany z tą znaczącą marką. Od niedawna właściciele aut znanej niemieckiej marki Volkswagen znajdą w Olsztynie odpowiedni punkt, który jest autoryzowanym serwisem.

Idzie nowe

VW serwis w Olsztynie swoją działalność rozpoczął w 2016 roku i już jest znany i ceniony w tym obszarze geograficznym sprawdź http://www.nordauto.vw.pl/d2586/. Wśród wielu usług zajmują się też kompleksową obsługą w zakresie serwisu blacharsko – lakierniczego samochodów osobowych.

VW Olsztyn serwisOczywiście wszelka naprawa, diagnostyka pojazdów, testy silnika, czy poduszek też należy do ich zadań. Ciekawe jest to, że w każdej chwili, a więc również nocą, czy o świcie, można u nich zamówić oryginalne części do Volkswagena, ponieważ czuwa nad tym 24-godzinny dział dostaw. Będąc w tych okolicach, wypoczywając nad jeziorem, z całą rodziną, z przyjaciółmi, czy z ekipą kolegów z wojska właściciele aut tej marki mogą spać spokojnie. Ta firma bazuje na oryginalnych częściach i akcesoriach.

Autoryzowany serwis ma 2 lata gwarancji na wszystkie nowe oryginalne części, pełen asortyment ponad sto osiemdziesiąt tysięcy oryginalnych części dla tych niesamowitych modeli i bardzo korzystne, przystępne ceny. Choć ten oddział powstał stosunkowo niedawno, już widać, że był w tym regionie bardzo potrzebny.